Põltsamaa Vallavolikogu liikmed

8.05.18

 

Nimi

Kandideerimise nimekiri

Telefon

E-post
Andres Vään
volikogu esimees
Eesti Keskerakond 5669 2389 Andres.Vaan@poltsamaa.ee
Erkki Keldo
volikogu aseesimees
Eesti Reformierakond 5832 6562 Erkki.Keldo@poltsamaa.ee

Jaan Aiaots

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

505 6175

Jaan.Aiaots@poltsamaa.ee

Reet Alev

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

528 6623

Reet.Alev@poltsamaa.ee

Kaire Bubnis 

Eesti Keskerakond

5551 9868

Kaire.Bubnis@poltsamaa.ee

Indrek Eensalu

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

505 0986

Indrek.Eensalu@poltsamaa.ee

Piibe Haab

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

 

Piibe.Haab@poltsamaa.ee
Jaak Kask Sotsiaaldemokraatlik Erakond 515 1108 Jaak.Kask@poltsamaa.ee
Margus Koho Eesti Reformierakond 5370 0070 Margus.Koho@poltsamaa.ee

Annika Kreitsman

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

526 3967

Annika.Kreitsman@poltsamaa.ee
Gilmar Krživets VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA   Gilmar.Krzivets@poltsamaa.ee

Elmo Krumm

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

5357 5795

Elmo.Krumm@poltsamaa.ee

Rauno Kuus 

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

5342 6431

Rauno.Kuus@poltsamaa.ee
Eve Miljand Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

5567 4225

Eve.Miljand@poltsamaa.ee
Merle Mölder  Sotsiaaldemokraatlik Erakond

5552 2556

Merle.Molder@poltsamaa.ee
Lembit Paal VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

505 2041

Lembit.Paal@poltsamaa.ee
Kalev Pikver 

Eesti Keskerakond

5623 5110

Kalev.Pikver@poltsamaa.ee
Ulvi Punapart Sotsiaaldemokraatlik Erakond

504 1291

Ulvi.Punapart@poltsamaa.ee
Evi Rohtla VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

520 4167

Evi.Rohtla@poltsamaa.ee

Sigrid Saar

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

5331 0731

Sigrid.Saar@poltsamaa.ee

Erika Sari

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

 

Erika.Sari@poltsamaa.ee

Olev Teder 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

511 6183

Olev.Teder@poltsamaa.ee

Toivo Tõnson 

VALIMISLIIT ÜHINE PÕLTSAMAA

505 0390

Toivo.Tonson@poltsamaa.ee

 

Toimetaja: MARELLE MÄND